Основні напрямки виховної роботи

школи

Громадянське виховання
Проводяться уроки громадянського виховання, бесіди, зустрічі, «круглі столи».

Патріотичне виховання
Силами вчителів та учнів зібрані і систематизовані цінні матеріали з історії школи та міста . Підготовлена група учнів-екскурсоводів, які проводять екскурсії для учнів, батьків, гостей школи. Доброю традицією в школі стали уроки Мужності, уроки Пам'яті, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами Афганістану.
На уроках Основ Захисту Вітчизни Горбунов В.Ф. готує юнаків до служби в Збройних Силах України, формує риси свідомого громадянина, патріота.

До 70-річчя звільнення Дніпропетровська від фашистських загарбників

Шкільний конкурс "Патріотична пісня" присвячений 70-річчю звільнення Дніпропетровська від фашистських загарбників

Полоска

Родинно-сімейне виховання
Співпраця педколективу, батьків, учнів та громадськості дає позитивний результат. На засіданнях Ради школи та загально шкільного батьківського комітету розглядаються актуальні питання навчальної, виховної, та господарської роботи школи. Систематично проводяться загальношкільні та класні батьківські збори, працює лекторій для батьків. Запрошуються фахівці з різних служб: міліції, медичних закладів, комісії сприяння сім’ї та молоді. Батьки наших учнів беруть активну участь у проведенні загальношкільних та класних виховних заходів, свят, туристичних походів, акцій милосердя, виставок, концертів.

Фізичне виховання та зміцнення здоров’я учнів
Запроваджено профілактичні програми та акції "Життя без куріння", "Наркотикам-ні", "СНІД – це небезпечно". Щорічно проводяться профілактичні щеплення, медогляди. В кожному класному журналі оформлено "листок здоров'я", із змістом якого має змогу ознайомитись кожен вчитель-предметник. Питання про результати щорічних медоглядів учнів систематично розглядаються на засіданнях педрад, нарадах при директорові.
Велика увага приділяється літньому оздоровленню дітей (пришкільні табори), особливо дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних, соціально-незахищених; підсумки оздоровлення аналізуються на серпневій педраді, засіданнях Ради школи.

Трудове виховання
Відповідно обладнана шкільна майстерня, кабінети кулінарії та обслуговуючої праці. Педагоги забезпечують розвиток і вдосконалення трудових навичок, готують дітей до подальшого самостійного життя, вибору професії. Традицією стали трудові десанти по впорядкуванню території школи та прилеглих вулиць, парку.

Екологічне виховання
Проводимо екологічні акції "Птахи- наші друзі", очищаємо джерела, беремо участь у святах квітів, конкурсі новорічних композицій. Виховуємо бережливе ставлення до природи.

Превентивне виховання
В школі склалась дієва структура правового навчання та виховання всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, батьків.
Протягом багатьох років діє шкільна координаційна Рада з питань профілактики злочинів та правопорушень. Важливою ланкою є робота з неблагополучними сім'ями. Ці сім'ї регулярно відвідуються, складаються акти обстеження, при потребі залучаються працівники міліції, служби у справах неповнолітніх, представники громадськості.

Зайнятість дітей, які потребують посиленної педагогічної уваги, під час канікул. Відвідування клубу "Контакт"

Сумісне  засідання Ради профілактики КЗО СЗШ № 63  24.01.2013

Відвідування учнями КЗО СЗШ № 63, які потребують додаткової педагогічної уваги, гуртка "Психологія КПНЗ",

"Будинок дитячої творчості ДМР"