Вступ до школи

Вкусная земляника

Шановні батьки!
Ваше дитя досягло шкільного віку. Пора в школу. Ми, вчителі початкової школи№63, готові подарувати Вашій дитині вчительську мудрість і тепло своїх сердець.

Згідно п.2 ст.18, п.1 ст.20 Законй України "Про загальну середню освіту", наказів Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 №389 "Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)", від 07.04.2005 №204 "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальніх навчальних закладів", листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.05. 2011 № 436, наказу управліня освіти та науки Дніпропетровської міської ради від 01.12.2011 № 298 "Про дотримання чинного законодавства про прийом дітей до 1 класу у навчальних закладах міста", з метою забезпечення права дітей на освіту, належної організації і проведення Всеукраїнської акції "Дай руку першокласнику" та прийому дітей до 1-го класу наступного навчального року КЗО СЗШ №63 продовжує набір дітей до 1класу:

1. До 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів зараховувати дітей,яким виповнилось 6 років;

2. Прийом дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснювати на безконкурсній основі.

Документи, які необхідні для вступу до 1 класу:

- заява батьків,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- паспорт одного з батьків,
- медична картка.

У школі працює інтелектуально - пізнавальний клуб "Школярик" для майбутнього першокласника.

Щосереди о 17-00.

Заняття проводять вчителі Дмитріева І.А. та Лукомець О.В.,

які і набирають перші класи у 2014-2015 н.р. (к.17, к.13).

Звертатися за тел.724-42-77

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:
- заява батьків,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- паспорт одного з батьків,
- особова справа учня (учениці),
- медична картка

ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА:

Вкусная земляника

Починайте "забувати" про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: "який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд".

Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).

Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: "Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему".

Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.

Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього подобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.

Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.

Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння.

Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: "Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати". Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.

Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.