Пришкільний табір "Світлячок"

красивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смскрасивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смскрасивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смскрасивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смскрасивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смскрасивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смскрасивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смс

Сьогодні перше червня!
Сьогодні свято в нашій школі!
Сьогодні ми відкрили наш пришкільний оздоровчий табір "Світлячок"!
Цього року в нашому таборі відпочиває 100 учнів!!! Усіх учнів було розподілено на чотири загона в залежності від їх віку. У кожному загоні близько 28 учнів, їх опікують два вчителя. Старший вихователь - Рубан Ганна Андріївна  організовує дозвілля відпочиваючих. Цього року, на допомогу вчителям були запрошені учні старших класів (10 класів), вони виконують роль старших друзів учнів та помічників вчителів. Окрім того, таким чином вони мають змогу пройти свою виробничу літню практику.
Кожен день у таборі розпочинається з ранкової лінійки, де командири загонів здають рапорти старшій вожатій, весь загін при цьому повинен голосно назвати свій загін та розповісти девіз. Окрім того, старша вожата розповідає про події, які будуть відбуватися в таборі, а також надає інформацію про події, які трапилися цього дня в історії.
Бажаємо усим відпочиваючим гарного, веселого літнього настрою, позитивних нових вражень та цікавого проведення часу.

красивые Анимации, анимашки Бабочки бесплатно, без регистрации, без смс

Планування роботи пришкільного оздоровчого

табору "Світлячок"

З а в д а н н я
Забезпечити оздоровлення дітей в період табірної зміни.
Сприяти розумовому і фізичному розвитку школярів.
Виховувати почуття дружби і колективізму.
Прищеплювати любов до праці, до рідного краю, до природи.
Формувати трудові навички, розвивати творчі здібності, активність дітей.
Виховувати санітарно-гігієнічні навички.
Прищеплювати навички культури спілкування та культури поведінки.

Обов'язки та права начальника пришкільного
табору

1. Начальник табору, відповідно до чинного законодавства, несе відповідаль-
ність за життя, здоров'я дітей, які перебувають у таборі.
2.Проводить цільовий інструктаж для учасників оздоровлення з техніки без-
пеки, профілактики травматизму ,попередження нещасних випадків.
3.Перед початком оздоровчого періоду контролює проходження медичного огляду дітьми.
4.Спільно з вихователями розробляє режим роботи пришкільного табору.
Ознайомлює з ними батьків і дітей.
5.Звітує перед дирекцією про результати діяльності табору.
6.Вносить пропозиції щодо поліпшення оздоровчо-виховного процесу;
пропонує вибір форм, методів, засобі роботи з дітьми.

Вихователі оздоровчого табору
1.Працюють згідно з графіком, затвердженим його керівником.
2.Здійснюють виховний процес відповідно до індивідуальних можливостей,
Інтересів, нахилів і здібностей дітей.
3.Організовують виховну роботу у приміщеннях та за її межами, якщо там є умови для перебування дітей.
4.Несуть персональну відповідальність за збереження життя та здоров'я дітей, які відпочивають у ньому.
5.Допомагають дітям розкритися у кращих своїх нахилах, інтересах.
6.Відбирають і використовують такі форми організації діяльності, які не вимагають від дітей великих затрат сил.
7.Відстоюють інтереси та права учнів, які відбувають на відпочинку.

Кухар пришкільного табору

1.Працює згідно з графіком, затвердженим його керівником.
2.Дотримується вимог статуту оздоровчого табору, виконує правила внутрішкільного розпорядку та посадові обов'язки.
3.Забезпечує дітей харчуванням належної якості, у відповідності із встановленими нормами та правилами санітарно-гігієнічного і проти пожежного нагляду.
4.Вносити пропозиції щодо поліпшення харчування дітей.

Охорона життя та здоров'я дітей

1.Працівники оздоровчого табору в межах покладених на них обов'язків несуть персональну відповідальність за безпеку життя і здоров'я дітей, які відпочивають і оздоровлюються в дитячому закладі.
2.При роботі з дітьми працівники проходять інструктаж з техніки безпеки.
3.Необхідно розробити режим дня роботи табору і неухильно його виконувати.
4.Споруди і приміщення, в яких знаходиться табір, повинен обладнуватися
протипожежним інвентарем та вогнегасниками. Працівники табору повинні ознайомитись з планом евакуації дітей на випадок пожежі та стихійного лиха
5.Працівнки дитячого оздоровчого табору несуть персональну відповідальність за збереження життя дітей, які відпочивають і оздоровлюються в ньому.
6.Споруди, будівлі та інші приміщення дитячого оздоровчого закладу повинні відповідати санітарним нормам, технічним вимогам та вимогам пожежної безпеки.
7.Керівник дитячого закладу відпочинку здійснює обов'язковий постійний контроль за якістю харчування дітей, дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та проти-епідемічного режиму, за безпечними умовами відпочинку та оздоровлення та проведенням роботи з формування здорового способу життя

Святковий концерт до Дня захисту дітей:

Відвідування бібліотеки ДОУНБ на Клочко-6

Турнір з шахів

Смачний обід в їдальні

Денний сон

До нашого табору завітав ляльковий театр "Буратіно"

Дніпропетровський державний академічний театр опери та балету

Розважальна поограма в ТРЦ "КАРАВАН"

Подорож до Храму ікони Божої матері "Іверська"

Прогулянка до лісу:

Оздоровлення у басейні "Метал":